Zastanawiacie się dlaczego my?

6 powodów dlaczego nas wybrać

1. Optymalizacja kosztów

Podczas samodzielnego przygotowania produktów angażujesz mnóstwo energii, czasu i ludzi.
Kupując produkt gotowy możesz:
  • Zredukować zatrudnienie, tym samym nie ponosząc kosztu utrzymania dodatkowych pracowników, a co za tym idzie zwiększyć zyskowność własnej firmy
  • Oszczędzasz swój czas i pieniądze
  • Nie tracisz czasu na wybór odpowiednich surowców- my to robimy za Ciebie
  • Redukujesz koszty związane z odpadami poprodukcyjnymi oraz niedostosowaniem ilości przygotowanych produktów do faktycznego zapotrzebowania klientów lokalu. Używając mrożonych burgerów, to ty decydujesz ile i kiedy ich zużyjesz. Nie jesteś niewolnikiem szybko psującej się żywności, a zachowujesz doskonałe walory smakowe, bez utraty cennych składników odżywczych
  • Możesz liczyć na jednakową, powtarzalną jakość produktów- to my odpowiadamy za to, żeby każdy produkt był doskonałej, powtarzalnej jakości angażując wszelkie środki do badań międzyprocesowych wszystkich składników na każdym etapie produkcji.
Dzięki temu twój j klient wraca do miejsca, w którym zasmakował.

2. Bezpieczeństwo produktu.

W czasach wzmożonego zagrożenia wirusowego niezmiernie ważna stała się higiena procesu. Im więcej ludzi dotyka produktu, tym niebezpiecznie obniża się jego bezpieczeństwo. Całą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo mikrobiologiczne ponosimy MY. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt w 100% bezpieczny.

3. Kompatybilne, szczelne odpowiednie do mrożenia opakowanie.

Dzięki temu nie stajesz się niewolnikiem terminów przydatności do spożycia, a mrożona forma pozwala na cieszenie się naszymi produktami nie tylko dłużej, ale też w czasie dogodnym dla Ciebie.

4. Różnorodność na wyciągnięcie ręki.

Specjalnie dla Was nasza oferta jest kwintesencją Burgera,. Chcieliśmy, abyście bez większego wysiłku mieli pełny wybór, co do oferty w Waszym lokalu. U nas znajdziecie wszystko, co jest Wam potrzebne by być burgerową doskonałością. Nasze burgery to nie tylko różne samki, ale także różny poziom cenowy, tak byście mogli z łatwością wybrać produkty odpowiednie dla Waszych klientów.

5. Sieć Dystrybucji.

To my dajemy Wam gotowe adresy naszych wspaniałych, sprawdzonych dystrybutorów, którzy nie tylko zapewnią Wam wspaniałą obsługę, ale również służą pomocą.

6. My dla Was.

W związku z tym, że mimo iż spełniamy wszelkie standardy światowego bezpieczeństwa żywności, wciąż jesteśmy firmą rodzinną, a dzięki temu możemy być bliżej Was. Służymy radą, pomocą, słuchamy Was i Waszych potrzeb.

Zostaw nam swój kontakt, a my oddzwonimy

Skontaktujemy się z Tobą!

    Twój numer telefonu