HoReCa & Fast Food indywidualne produkcje

Dla kogo produkujemy?

Dziś zaopatrujemy wiele firm w Polsce i Europie zarówno z sektora żywności fast food i jak i szeroko pojętego HoReCa. W gronie naszych klientów znajdują się hurtownie gastronomiczne oraz sieci restauracji. Od początku istnienia jesteśmy firmą rodzinną, dzięki temu możemy być bardziej elastyczni. Realizujemy zamówienia według ściśle określonych receptur i wymagań stworzonych przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć produkt pod specyficzne, indywidualne wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą i dziękujemy Państwu za zainteresowanie okazane naszej firmie, a dotychczasowym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i będziemy się cieszyć jeśli Państwo zdecydują się na współpracę z naszą Firmą.


Firma Koliber

Kim jesteśmy?

Firma KOLIBER Sp. J. powstała w 1993 roku jako pomysł dwóch rodzin. Od początku istnienia naszym głównym przedmiotem zainteresowania był BURGER. Przez lata funkcjonowania na rynku staraliśmy się i wciąż staramy udoskonalać nasze produkty, tak aby podążały one za trendami gastronomii europejskiej i światowej. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących producentów hamburgerów na rynku. Dziś możemy pochwalić się najnowocześniejsza linią do produkcji Burgerów w Polsce i jedną z najnowocześniejszych w Europie. Całość produkcji zlokalizowana jest w zakładzie w Zgierzu pod Łodzią spełniającym wszelkie normy zarówno europejskie, jak i światowe.


Zaczęliśmy od HamBurgerów

Co robimy?

Naszym podstawowym zainteresowaniem i główną gałęzią produkcji jest hamburger. W naszym zakładzie powstają Burgery z wielu gatunków mięs, w szerokiej gamie kształtów i gramatur. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć także inne produkty, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Państwa oferty: burgery drobiowe, skrzydła z kurczaka, stripsy z kurczaka, kebab z kurczaka oraz parówkę. Dziś przykładając ogromną wagę do doboru dostawców i komponentów stworzyliśmy produkty, które mamy nadzieje zadowolą Państwa gusta i pozwolą na łatwe i szybkie przygotowanie dań o wspaniałych walorach smakowych i o niezmiennej jakości. Dzięki temu produkty nasze doskonale sprawdzą się w małej gastronomii i restauracjach, a dzięki prostemu sposobowi przygotowania mogą być z powodzeniem wykorzystane dla potrzeb domowych.

Zostaw nam swój kontakt, a my oddzwonimy

Skontaktujemy się z Tobą!

    Twój numer telefonu